Kanagawa

Kód: 73668
699 Kč –10 %
Kanagawa
699 Kč –10 % 629 Kč
Skladem (1 ks)

Kanagawa je strategická společenská hra, kde se snažíte namalovat ta nejkrásnější díla. Ve hře se snažíte vylepšit svou malířskou techniku a naučit se různé techniky malby. Ve hře najdete unikátní komponenty jako jsou figurky štětců nebo opravdová podložka na sushi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve společenské hře Kanagawa se stanete malířem. Vaším úkolem bude nakreslit to nejkrásnější plátno. Budete si vylepšovat svou malířskou techniku učit se různé techniky malby.

Rodinná hra Kanagawa je nádherně zpracovaná s originálním herním tématem - orientální malba. Mezi rodinnými hrami patří spíše k obtížnějším, přesto však není přehnaně složitá. Hra je vhodná pro rodiny se staršími dětmi, ale i pro hráče.

Ve hře najdete unikátní komponenty jako jsou figurky štětců nebo opravdová podložka na sushi. 

Desková hra Kanagawa je velmi nekonfliktní - hráči se soustředí spíše na vlastní rozvoj než na škodění protihráčům. Nikterak složitá pravidla umožňují hráčům velké množství taktických voleb.

Hra Kanagawa obsahuje: 1 podložku školy, 4 startovní destičky, 72 karet lekcí (po 18 ve čtyřech barvách), 19 žetonů diplomů, 1 figurku mistra, 1 figurku pomocníka, 15 figurek štětců, 3 žetony bouřky a pravidla.

 

počet hráčů  2 - 4        věk Věk: 10+        hodiny 45 min.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné hry
Záruka: 2 roky
Počet Hráčů: 2 - 4
Věk Hráčů: 9-11 let
Doba Hraní: 45 min.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: